Miejska Biblioteka Publiczna w Sokołowie Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

ornament A1br

Biblioteka przystępuje do kolejnego etapu udostępnień.

Od 8 czerwca 2020 r. Czytelnicy będą mieli możliwość wypożyczania na zewnątrz książek z księgozbioru Czytelni na okres 7 dni. Czynne będzie również 1. stanowisko komputerowe. 

Zasady korzystania ze stanowiska komputerowego

Przypominamy, że wyboru zbiorów bibliotecznych (nadal bez wolnego  dostępu do półek), można dokonać na miejscu w Bibliotece. Zachęcamy jednak do  składania zamówień telefonicznych (tel. 25781 77 46 lub (47), zamówień przez mail ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   i Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ); zamówień lub rezerwacji przez katalog on-line.

Rezerwacji można dokonywać od poniedziałku do piątku, w godzinach od 18.00 do 10.00, w środę od 16.00 do 10.00 oraz całodobowo w dni wolne od pracy i święta.

Instrukcja zdalnego zamawiania i rezerwacji


Film przedstawiający procedury funkcjonowania Biblioteki podczas epidemii COVID-19

Procedury w Bibliotece

Kliknij, aby obejrzeć


Glas

Technet

Biblioteka dziękuje firmom:

"Invest Glass" i "Technet" - Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo - Handlowe - Tomasz Byszewski za pomoc przy dostosowaniu Biblioteki do funkcjonowania w nowych warunkach sanitarnych podczas epidemii COVID -19.


Rejestracja online

W trosce o bezpieczeństwo czytelników Biblioteka uruchomiła opcję zdalnego zapisu. Zarejestrowanie konta czytelnika wiąże się z wprowadzeniem danych osobowych do formularza w katalogu naszej Biblioteki. Proces rejestracji jest krótki i opiera się na uzupełnieniu i weryfikacji danych, aktywacji konta za pomocą wiadomości e-mail i wygenerowaniu nowego hasła dostępu do katalogu. Rejestracja kończy się wizytą czytelnika w Bibliotece w celu odbioru zamówionych książek.

Instrukcja rejestracji online


 

ZAPRASZAMY

W czasie trwania epidemii zmianie ulegają godziny otwarcia Biblioteki dla Czytelników:

Poniedziałek - godz. 11:00 do 18:00
Wtorek - godz. 11:00 do 18:00
Środa - godz. 11:00 do 16:00
Czwartek - godz. 8:00 do 18:00
Piątek - godz. 11:00 do 18:00
Sobota nieczynne

Nowe zasady, na jakich funkcjonowała będzie Miejska Biblioteka Publiczna im. K. I. Gałczyńskiego po otwarciu.


  Katalog online

Katalog online3

Szanowni Czytelnicy, w katalogu naszej Biblioteki można znaleźć książki dostępne online. Można pobrać je na komputer lub telefon. Zapraszamy na https://www.sokolowpodlaski-bp.sowwwa.pl 

   Terminy zwrotu zbiorów bibliotecznych zostają przedłużone.


Jak dobrze znasz Stary Sokołów? - Puzzle

Puzzle

Kliknij w zdjęcie


Spacer po kolorowym mieście

fot.1

Biblioteka przygotowała dla Czytelników i swoich Sympatyków, książkę w postaci prezentacji pn. "Spacer po kolorowym mieście". Zapraszamy na krótką wycieczkę po dawnym, ale kolorowym Sokołowie lat 1914 - 1945. Czytaj dalej...


Dla wszystkich fanów autora „Władcy pierścieni” i „Hobbita” polecamy dostępną za darmo w ramach pakietu Empik Premium na 60 dni za 0 zł książkę Humphrey'a Carpentera „Tolkien. Biografia”. Koniecznie sprawdźcie inne dostępne książki na https://www.empik.com/premium


Dzieci i młodzież zapraszamy do korzystania z zasobów biblioteki cyfrowej - Wolne Lektury - na stronie wolnelektury.pl. Literatura do czytania na komputerach, smartfonach, czytnikach oraz audiobooki do słuchania. 


Zachęcamy do obejrzenia bajek przygotowanych przez dzieci i młodzież z grupy teatralnej "WIRAŻ", działającej w naszej Bibliotece.

Bajki Grupy Teatralnej "WIRAŻ" 

bajki 540px

Kliknij na zdjecie, aby otworzyć


Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych (www.iwop.pl)  we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki (www.pitax.pl).


 Zapraszamy Czytelników do recenzowania przeczytanych książek na:

Forum Dyskusyjnego Klubu Książki "Zielona Gęś" 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2