Miejska Biblioteka Publiczna w Sokołowie Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gminna Biblioteka Publiczna w Ceranowie

08-322 Ceranów
Ceranów 140

tel.: 25 787 07 96

e-mail:biblioteka.ceranow@wp.pl
pracownicy:
Małgorzata Siwińska – kierownik

godziny otwarcia: poniedziałek / piątek  10.00- 18.00

Biblioteka tworzy katalog biblioteczny w Systemie Informacji Bibliotecznej Powiatu  oparty na programie SOWA, który pracuje na serwerze Biblioteki Miejskiej.

Wejście do Katalogu Biblioteki

Wejście do Katalogu Powiatu

 alt
Gminna Biblioteka Publiczna w Ceranowie istnieje od ponad pięćdziesięciu lat. Wielkość zbiorów bibliotecznych to 16 434 woluminów. Wspólnie z nauczycielami Zespołu Szkół w Ceranowie przygotowujemy dzieci i młodzież do konkursów recytatorskich organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sokołowie Podlaskim: Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego i Konkursu Recytatorskiego im. K.I. Gałczyńskiego oraz do konkursu „Warszawska Syrenka” organizowanego przez Sokołowski Ośrodek Kultury. Organizujemy także konkursy czytelnicze dla uczniów szkoły podstawowej oraz "Spotkania z baśnią" dla przedszkolaków.


IMPREZY CZYTELNICZE

XXVIII Konkurs recytatorski im. Kornela Makuszyńskiego

10 maja 2011 roku w Ceranowie odbyły się eliminacje gminne XXVIII Konkursu Recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego. Komisja w składzie: Katarzyna Piątkowska, Jolanta Bielińska, Małgorzata Siwińska przeprowadziła przesłuchanie w dwóch grupach wiekowych:
- kl. I – III  10 recytatorów
- kl. IV – VI  10 recytatorów
Czytaj więcej ...


Spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem

alt

Dnia 20 października 2010 r. w Zespole Szkół w Ceranowie odbyło się spotkanie autorskie z Panem Wiesławem Drabikiem, pisarzem, autorem książek dla najmłodszych czytelników. Czytaj więcej ...