Miejska Biblioteka Publiczna w Sokołowie Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Eliminacje miejskie konkursu odbyły się dnia 15 listopada 2017 r. Komisja w składzie: Cecylia Mikołajuk, Irena Roman i Anna Żochowska po przesłuchaniu 28 osób w trzech grupach wiekowych postanowiła przyznać:

W pierwszej grupie (kl. I-III)

I miejsce Annie Iwańskiej ze Szkoły Podstawowej Nr 1
II miejsce Laurze Opęchowskiej ze Szkoły Podstawowej Nr 2
III miejsce Oldze Wyszomierskiej ze Szkoły Podstawowej Nr 1
Wyróżnienie: Luboszowi Wrzoskowi ze Szkoły Podstawowej Nr 4


W drugiej grupie (kl. IV-VI)

I miejsce Alicji Suchożebrskiej ze Szkoły Podstawowej Nr 1
II miejsce Mai Celińskiej ze Szkoły Podstawowej Nr 4
III miejsce Mai Rejowskiej ze Szkoły Podstawowej Nr 1
Wyróżnienie: Malwinie Bierdzińskiej ze Szkoły Podstawowej Nr 6


W trzeciej grupie (kl. VII-Gimnazjum)

I miejsce Łukaszowi Abramczukowi ze Szkoły Podstawowej Nr 6 oraz Paulinie Krakowskiej z Zespołu Szkół Salezjańskich
II miejsce Weronice Pliszka z Zespołu Szkół Salezjańskich
Wyróżnienie Julii Praskiej ze Szkoły Podstawowej Nr 3
Do finału powiatowego zakwalifikowali się zdobywcy miejsca I i II . Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowe, które wręczał wiceburmistrz Miasta Sokołów Podlaski Krzysztof Dąbrowski oraz Dyrektor Biblioteki Hanna Lecyk.



Dnia 22 listopada laureaci eliminacji miejskich i gminnych konkursu prezentowali utwór poetycki Gałczyńskiego na finale powiatowym.
Komisja w składzie: Cecylia Mikołajuk, Grażyna Kisielińska, Anna Żochowska, Bożenna Lisiecka po przesłuchaniu 46 osób w trzech grupach wiekowych postanowiła przyznać:

W pierwszej grupie (kl. I-III)

I miejsce Natalii Rozbickiej ze Szkoły Podstawowej w Rozbitym Kamieniu
II miejsce Laurze Opęchowskiej ze Szkoły Podstawowej Nr 2 oraz Annie Iwańskiej ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
III miejsce Svetłanie Livitchi ze Szkoły Podstawowej w Repkach
Wyróżnienie – Wiktorii Smolak ze Szkoły Podstawowej w Grochowie


W drugiej grupie (kl. IV-VI)

I miejsce Alicji Suchożebrskiej ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
II miejsce Mai Celińskiej ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Sokołowie Podlaskim
III miejsce Aleksandrze Dębskiej ze Szkoły Podstawowej w Grochowie
Wyróżnienie: Oliwii Kamińskiej ze Szkoły Podstawowej w Repkach, Magdalenie Zakrzewskiej ze Szkoły Podstawowej w Kosowie Lackim, Kacprowi Krasnodębskiemu ze Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Grochowskiej


W trzeciej grupie (kl. VII- Gimnazjum)

I miejsce Łukaszowi Abramczukowi ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sokołowie Podlaskim oraz Dominice Fiedorczuk ze Szkoły Podstawowej w Repkach
II miejsce Martynie Bachmura ze Szkoły Podstawowej w Rozbitym Kamieniu
III miejsce Paulinie Krakowskiej z Zespołu Szkół Salezjańskich
Wyróżnienie: Paulinie Tymińskiej ze Szkoły Podstawowej w Sabniach, Paulinie Znamierowskiej z Zespołu Oświatowego w Bielanach
Uczestnikom konkursu wręczono atrakcyjne nagrody: książki, gry planszowe oraz pluszaki. Powrót...