Miejska Biblioteka Publiczna w Sokołowie Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

ornament A1br

Jidyszowa powieść na czas epidemii

Chidusz1

Dziś udostępniliśmy pierwszy rozdział tej wyjątkowej powieści za darmo na chidusz.com. Kolejne rozdziały „Młodzieniaszka" będą pojawiać się co drugi dzień.


25 marca - Dzień czytania Tolkiena

Tolkien1

25 marca - Światowy Dzień Czytania Tolkiena. Dla wszystkich fanów autora „Władcy pierścieni” i „Hobbita” polecamy dostępną za darmo w ramach pakietu Empik Premium na 60 dni za 0 zł książkę Humphrey'a Carpentera „Tolkien. Biografia”. Koniecznie sprawdźcie inne dostępne książki na https://www.empik.com/premium


  Szanowni Czytelnicy!

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii oraz komunikatu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności bibliotek.

Terminy zwrotu zbiorów bibliotecznych zostają przedłużone.


Dzieci i młodzież zapraszamy do korzystania z zasobów biblioteki cyfrowej - Wolne Lektury - na stronie wolnelektury.pl. Literatura do czytania na komputerach, smartfonach, czytnikach oraz audiobooki do słuchania. 


Zachęcamy również do obejrzenia bajek przygotowanych przez dzieci i młodzież z grupy teatralnej "WIRAŻ", działającej przy naszej Bibliotece.

Kot w butach

kot w butach

Kopciuszek

kopciuszek


Darmowa prenumerata Gazety Wyborczej udostępniona została przez Fundację Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych (www.iwop.pl)  we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki (www.pitax.pl).


 Zapraszamy Czytelników do recenzowania przeczytanych książek na:

Forum Dyskusyjnego Klubu Książki "Zielona Gęś" 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2